Happening

Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach zorganizował happening, które odbyło się 12 czerwca na terenie zielonym przy GOK-u w Gierałtowicach.

Podczas happeningu puściliśmy wodze fantazji i powstał wykreowany przez uczestników wydarzenia Dom Kultury naszych marzeń, duży wkład w ten obraz miały dzieci ale także sekretarz Pani Katarzyna Łabarzewska, redaktor prowadzący Wieści Pan Szymon Szwajger i Sołtys Przyszowic Pan Łukasz Widuch.  Z obrazu jasno wynika, że ten Dom Kultury będzie miał solidne fundamenty oparte na sercach mieszkańców Gminy Gierałtowice (ideologia dorobiona przez naszą marzycielkę Panią Ingę Papkala – dyrekcję GOK-u). Dziękujemy artystom z Artystyczny Galimatias za przepiękną oprawę imprezy- Pani Marioli Włosińska i Panu Marcinowi Włosiński. Pani Sylwii Szyda dziękujemy szczególnie za przepiękne wykonanie  piosenki ,,Mam tę moc” i za nagłośnienie imprezy Panu Pawłowi Klajs oraz Wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w Happeningu!

Wydarzenie było zorganizowane w ramach programu z Narodowego Centrum Kultury-Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2024 – ,,Gierałtowice-Twórcza Wspólnota”.

/info i foto: GOK/