Projekt Bocian w Gminnym Przedszkolu w Chudowie

24 października Gminne Przedszkole w Chudowie w ramach Projektu Bocian odwiedził  bramkarz klubu piłkarskiego BRUK-BET TERMALICA Nieciecza i były bramkarz Górnika Zabrze Tomasz Loska.

Wiadomo nie od dziś, że Gminne Przedszkole w Chudowie kieruje się dewizą „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i propaguje aktywny tryb życia. Co roku placówka organizuje Olimpiadę Sportową, na której rywalizują przedszkolaki z całej naszej gminy – informuje Anna Czapelka

Tego dnia dzieci ubrały się na sportowo, aby uczcić przybycie gościa. Pan Tomasz opowiedział przedszkolakom o swojej pracy i pasji zarazem. Wraz z dziećmi wykonał rozgrzewkę oraz poćwiczył strzelanie bramek. Mali sportowcy mogli się przekonać, jak to jest być piłkarzem. Oprócz tego odpowiedział na niekończące się pytania –dodaje. Należy podkreślić również, że w każdym sołectwie gminy Gierałtowice istnieją szkółki piłkarskie co daje spore możliwości pójścia  w ślady Tomasza Loski i rozwijania pasji piłkarskiej.  Panu Tomkowi życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za odwiedziny i wspaniały kontakt z dziećmi – podkreśla Anna Czapelka.

info: Gminne Przedszkole w Chudowie

foto archiwum Gminnego Przedszkola w Chudowie