Tempo Paniówki świętuje 90-lecie działalności

Uroczystość jubileuszowa odbyła się w sobotę, 12 listopada, w reprezentacyjnej sali hotelu Biały Dom w Paniówkach. Wzięli w niej udział nie tylko sportowcy i działacze Tempa, ale i zacni mieszkańcy tej miejscowości, dumni z osiągnięć i bogatej historii klubu, a także goście honorowi.

Nie obyło się bez zasłużonych gratulacji, powinszowań i życzeń sukcesów sportowych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkie wędrowały na ręce prezesa klubu Adama Hirsza, a składali je w części oficjalnej jubileuszowej gali: wicewójt gminy Gierałtowice Roman Włodarz, wiceprzewodniczący RG Damian Smorz, wiceprezes Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej Arkadiusz Zawrot oraz po sąsiedzku – prezes klubu Burza Borowa Wieś, Bogumił Dyga. W kuluarach imprezy gratulacji było bez liku.

Piękny jubileusz był też okazją do odznaczenia osób szczególnie zasłużonych dla LKS Tempo Paniówki. Ich listę oraz więcej informacji opublikujemy w papierowym wydaniu Wieści. Natomiast zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć w galerii.

jm, fot. J. Miszczyk