Serca w górę! 31. Finał WOŚP – 29 stycznia

Już za kilka dni – w najbliższą niedzielę po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Jak pomagamy w gminie Gierałtowice?   – Już od samego rana można będzie spotkać wolontariuszy stojących pod kościołami – przed i po wszystkich mszach.

Na basenie w Paniówkach od 10. do 18. można będzie nurkować pod opieką Centrum Nurkowego „Maska”. Tam również można się będzie nabrać doświadczenia w kwestii udzielania pierwszej pomocy z 79. Drużyną Harcerską oraz firmą Medres S.C. Tam również odbędzie się kiermasz ciast.

Z kolei od 16. do 20. w Szkole Podstawowej w Gierałtowicach odbędzie się koncert rockowy, w którym wystąpią zespoły:  418;  THE ZEBERS;  DEEP oraz  Mr.Beat The Beatles Cover Band.  Będzie można wziąć udział w konkursie z nagrodami. Tutaj o podniebienia zziębniętych i potrzebujących zadbają gospodynie z KGW Gierałtowice. Tradycyjnie o godz. 20 światełko do nieba.

Gdyby natomiast ktoś nie miał możliwości albo okazji osobiście wesprzeć tej największej akcji charytatywnej w naszym kraju, można to również (nawet teraz) uczynić przez internet za pomocą e-skarbonki – https://eskarbonka.wosp.org.pl/x669rf

Przypominamy, że sponsorami tegorocznego finału WOŚP są: Gmina Gierałtowice, FHU JJG Jacek Gieniusz; Centrum Nurkowe Maska; Medres S.C.; Kolejkowo; House of Air; Artur Tomiczek „Szmaragd”; Drażyk Piotr Usługi, Produkcja, Sprzedaż; Krzysztof Drażyk DKL Drażyk; Jamar Przyszowice Michał Jałowiecki; Aqua Spa Dorota Marzec; 3DGence Sp. z o.o.; Omega I. Irzyk J.;

 

/red/