II dzień Turnieju im. E. Pohla. Półfinały rozstrzygnięte!

W półfinale rozegranym w Przyszowicach Legia Warszawa pokonała w rzutach karnych Górnika Zabrze 4:2 (w regulaminowym czasie wynik brzmiał 1:1). Natomiast w Chudowie Śląsk Wrocław gładko ograł Zagłębie Lubin 4:1 - to najważniejsze wydarzenia drugiego dnia (sobota, 24 lipca) Turnieju Piłki Nożnej im. Ernesta Pohla. Przypomnijmy, rywalizują w nim juniorzy starsi U-19.

Jutro trzeci i ostatni dzień turnieju. W finale, który rozpocznie się o godz. 11.30 na ARENIE Zabrze, zmierzą się Legia Warszawa i Śląsk Wrocław. Wcześniej na tym obiekcie, bo już o godz. 9.00, mecz o III miejsce z udziałem Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin. Jutro mecze także na stadionach naszej gminy. W Przyszowicach (godz. 9.00) mecz o V miejsce. Natomiast w Chudowie, także o godz. 9.00, mecz o VII miejsce. Wstęp bezpłatny!

Na zdjęciu półfinał w Przyszowicach – 4. i decydujący gol strzelony przez Legię w serii rzutów karnych.

Zdjęcia z półfinałów w Chudowie i Przyszowicach także w galerii. W Chudowie Śląsk Wrocław wystąpił w ciemnozielonych strojach, a Zagłębie w białych. W Przyszowicach Górnik zaprezentował się na czerwono, natomiast Legia wystąpiła w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

/jm/ Foto: Jerzy Miszczyk