Skuteczność Gwiazdy może zachwycić. Dwa mecze – 11 goli!

Wyjątkowo długo czekali piłkarze Gwiazdy Chudów na rozpoczęcie rundy wiosennej w lidze okręgowej. Przerwa - od 14 listopada ubiegłego roku do 5 maja bieżącego - nie wpłynęła jednak na spadek formy, przeciwnie, głodni piłki chudowianie zachwycają skutecznością. W pierwszym spotkaniu (5 maja) ograli 5:1 Górnika Bobrowniki, natomiast dzisiaj (sobota, 8 maja) Sokoła Orzech, aż 6:2. Hattrickiem w tym meczu popisał się weteran Gwiazdy, grający z dziesiątką Jarosław Włodarz.

Dzisiejsze spotkanie z Sokołem chudowianie rozegrali na własnym stadionie. Żałować należy, że bez udziału publiczności (pandemia), gdyż pięknych goli nie brakowało. Pierwszego dla Gwiazdy wbił Mateusz Adamczyk już w 13 minucie. Goście odpowiedzieli trafieniem zaledwie minutę później. W 36 minucie Gwiazda ponownie objęła prowadzenie. Na 2:1 strzelił Jarosław Włodarz. I nie był to jedyny gol tego zawodnika – w drugiej połowie jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza gości, doprowadzając do wyniku 4:1. Goście zdołali doprowadzić do stanu 4:2, jednak dla Gwiazdy trafili jeszcze Krzysztof Fic i ponownie Adamczyk, ustalając wynik na 6:2. Zdjęcia z meczu w galerii. Gwiazda w koszulkach niebieskich.

jm, foto: Jerzy Miszczyk