Śląska Liga Młodziczek

Piłkarki Tempa Paniówki grały dziś (niedziela, 12 września) na własnym boisku z utytułowanymi i wymagającymi przeciwniczkami - UKKS Katowice. Mecz zakończył się wygraną katowiczanek 8:0. Należy jednak podkreślić, że nasze dziewczęta walczyły bardzo dzielnie, za co po meczu zebrały gromkie brawa od publiczności. Dodajmy, iż piłkarki Tempa debiutują w lidze i w każdym spotkaniu zbierają cenne doświadczenia. Ich dzisiejsze rywalki to czterokrotne zwyciężczynie prestiżowego, ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o "Puchar Tymbarku".

A oto pomeczowy komentarz trenerki Tempa, Magdaleny Konopki: Jestem bardzo zadowolona z postawy moich zawodniczek. Wiedziałyśmy z jak mocnym rywalem będziemy grać, że to dziewczyny z Katowic będą prowadzić grę i atakować na naszą bramkę. Cieszę się, że to co zostało powiedziane w szatni dziewczyny starały się wykonywać na boisku.
Mamy kolejną solidną lekcje za nami, wiemy do czego musimy dążyć i nad czym pracować. Widać progres w tym co robimy i to bardzo cieszy. Wierzę, że już niebawem zaczniemy zbierać pierwsze punkty w tych ligowych rozgrywkach. Dziękuje i gratuluje drużynie z Katowic. Wielkie brawa również dla moich zawodniczek za walkę, pozostawione zdrowie i serducho na boisku.

Zdjęcia z meczu w galerii. Tempo w strojach czerwonych. Fot. Jerzy Miszczyk