Ligi Piłki Nożnej

IV ligowa JEDNOŚĆ przełamała niemoc i wygrywa 3:0 z rezerwami GKS TYCHY.
GWIAZDA gromi nadal - wygrana 4:0 z CONCORDIĄ Knurów.

Dobre wieści z boisk piłkarskich – Jedność 32 Przyszowice – po 5. porażkach z rzędu – przełamała niemoc i ograła wczoraj (sobota, 5 września) na własnym stadionie rezerwy GKS Tychy 3:0. Bramki padły w drugiej połowie. Arcyważną na 1:0 (w 66 minucie) strzelił Rafał Hajok. Odblokowani psychicznie przyszowiczanie poszli za ciosem i dołożyli, jak na Jedność przystało, kolejne trafienia. Strzelcami byli: Maciej Kiełtyka (73 minuta) i Marcin Paszek (90 minuta). Zdjęcia z meczu w galerii.

GWIAZDA Chudów nadal wygrywa – we wczorajszym meczu na własnym obiekcie beniaminek klasy okręgowej nie dał szans Concordii Knurów, gromiąc ją 4:0! Po 8. kolejce spotkań Gwiazda jest wiceliderem swojej grupy za niezwykle silnymi rezerwami gliwickiego PIASTA.

TEMPO Paniówki swój szósty mecz w tym sezonie rozegra dzisiaj na własnym boisku z WALKĄ Zabrze. Początek o godz. 15.00. Stawką jest miejsce wicelidera grupy.