Dużo goli – ruszyła piłkarska wiosna

W sobotę i niedzielę (12-13 marca) drużyny z naszej gminy rozegrały pierwsze ligowe mecze. Otwarcie rundy wiosennej wypadło okazale, padło dużo goli!

W sobotnim spotkaniu IV-ligowa Jedność 32 Przyszowice zremisowała na wyjeździe z Przemszą Siewierz 1;1. Natomiast w niedzielę, 13 marca, A-klasowe Tempo Paniówki rozgromiło w Rudnie miejscową Młodość aż 5:0!. Trzy gole dla Tempa zdobył w tym spotkaniu Rafał Hajok – znakomity napastnik, wypożyczony w tym sezonie od przyszowickiej Jedności. Dla paniówczan trafili też: Paweł Brosz z karnego oraz Oskar Jędrychowski.

Kolejna z naszych drużyn, Gwiazda Chudów, pierwsze spotkanie wiosny rozegra 19 marca z LKS Żyglin. Mecz rozpocznie się o godz. 15.00 na stadionie w Chudowie.

/jm/ fot. archiwalna. Na zdjęciu Rafał Hajok (przy piłce) grający w ubiegłym roku w barwach Jedności Przyszowice. W bieżącym, nader udanie, rozpoczął grę w barwach Tempa.