Mikołajki z przytupem

W niedzielne popołudnie 3 grudnia Sołtys wraz z Radą Sołecką w Chudowie w towarzystwie dzieci i ich opiekunów  świętowali Mikołajki.

Było coś dla oka i dla podniebienia! Przepiękne ozdobione stragany przygotowane przez wystawców, którzy oferowali jedyne w swoim rodzaju rękodzieła. KGW z Chudowa zadbały o podniebienie, gdzie uczestnicy wydarzenia mogli delektować się przepysznymi specjałami. Były zorganizowane również zabawy dla najmłodszych przy świetnej muzyce- COVER MAJKA, która wystąpiła z cudowną ekipą! Mikołaj wraz z pomocnikami wręczył wszystkim dzieciom słodki świąteczny upominek.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich wystawców, Pana Krystiana, Pana Karola, Pani Justynie, Ks. Proboszcza, OSP Chudów, Rady rodziców przedszkola w Chudowie, Rady rodziców szkoły podstawowej w Chudowie, dyrekcji Szkoły Podstawowej w Chudowie oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Gierałtowicach, władz Urzędu Gminy Gierałtowice, KGW w Chudowie oraz KGW w Paniówkach za pomoc w przygotowaniu całego wydarzenia! Mimo, iż aura nie była przyjazna Mikołajkowa impreza była zorganizowana z przytupem!

Imprezę wspólnie z Sołtysem i Radą Sołecką w Chudowie współfinansował Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach oraz Urząd Gminy Gierałtowice.

/info: gok, Facebook Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Chudów/ foto: gok/