Młoda artystka z Chudowa zdobyła kolejne Grand Prix

Jeszcze nie opadły emocje po sukcesie Ani Laskowskiej jakim było uczestnictwo w telewizyjnej „Szansie na sukces” oraz po zdobyciu pierwszego miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” a już pragniemy poinformować o kolejnym.

11-letnia piosenkarka, uczennica Szkoły Podstawowej z Chudowa zdobyła Grand Prix oraz Nagrodę Specjalną Polskiego Radia Dzieciom na XVII Europejskim Integracyjnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „INTERMUZA Sosnowiec 2020”. Należy podkreślić, że dyrektorem artystycznym tego wydarzenia był Jacek Cygan, co dodatkowo podnosi rangę tej imprezy oraz wartość nagrody. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że młoda artystka już kilkakrotnie brała udział w festiwalu „Intermuza” jednak bez większego sukcesu.

Watro również dodać, że gościem specjalnym koncertu galowego, który odbył się 3 października była Anna Jurksztowicz. Dla wszystkich, którzy nie mogli w nim uczestniczyć mamy dobrą wiadomość w najbliższą niedzielę 11 października o godz. 17.00 koncert będzie retransmitowany na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

i.w.

Zdjęcia: „Intermuza”, Polskie Radio Dzieciom oraz archiwum prywatne