Sowy łapią sny

21 czerwca, tuż przed wakacyjną przerwą w Gminnym Ośrodku Kultury w Gierałtowicach odbyły się warsztaty tworzenia łapaczy snów. Kameralne grono w pracowni Ekodeko, tworzyło urocze ozdoby zainspirowane indiańskimi amuletami. 

Łapacze snów już od pewnego czasu goszczą w naszych domach jako element wystroju wnętrza, są także popularnym motywem  biżuterii i odzieży. W pracowni Ekodeko w tajniki tworzenia tej niezwykłej dekoracji wprowadziła uczestniczki warsztatów Aleksandra Jachnik z Kreatywnie.

 Okręgi wypełniły szydełkowe sowy, nie zabrakło też kryształków, które dają efekt pięknie rozproszonego światła. Białe hortensje i  delikatne gałązki, nadały kompozycji naturalnego akcentu. Czas jak zwykle upłynął szybko, w miłej atmosferze pracy twórczej. 

Zachęcamy do udziału w kolejnych warsztatach po wakacyjnej przerwie. Będzie w czym wybierać ! Wszystkich miłośników tworzenia unikalnych dekoracji, którzy nie boją się wyzwań i chcą ciekawie spędzić wieczór, zapraszamy do śledzenia  strony internetowej http://www.gok.gieraltowice.pl/ oraz na profil FB.

/M M-B/