Halowa Liga Podokręgu Zabrze

Seniorzy Jedności wygrywają Halową Ligę Podokręgu Zabrze. Trampkarze zajmują 3. miejsce!!

W gliwickiej hali widowiskowej ARENA odbyły się 1 marca finały Halowej Ligi Piłki Nożnej Podokręgu Zabrze. Piękny sukces odniosła w nich Jedność 32 Przyszowice, i to w różnych grupach wiekowych.

Szczególnie efektowny był finał turnieju seniorów, w którym o 1. miejsce walczyły dwie drużyny z Przyszowic (!). Finał wygrała Jedność I, pokonując 5:2 zespół Jedności II. Miejsce 3. zajęli piłkarze Przyszłości Ciochowice, a 4. Sośnica Gliwice. Królem strzelców ligi został Piotr Szołtysek (Jedność I), a najlepszym bramkarzem Tomasz Szindler (Jedność I).

Na podium stanęli także trampkarze Jedności. W meczu o 3. miejsce podopieczni trenera Piotra Szołtyska pokonali 2:0 rówieśników z MKS Zabrze Zaborze 4. Bramki na wagę medalu zdobyli: Filip Kubica i Julian Ciereszko.