Skoczyński walczył w Wielkiej Brytanii,  Wuzik w Warszawie z mistrzem Szwecji

Bokserzy Gardy Gierałtowice nie mogą narzekać na brak okazji do udziału w atrakcyjnych zawodach. 22 kwietnia Remigiusz Skoczyński wystąpił na ringu w angielskim Burnley, gdzie w trakcie Międzynarodowej Gali Boksu Clayton skrzyżował rękawice z Tommym Ellsmore - reprezentantem gospodarzy. - Po wyrównanej walce junior Gardy musiał uznać wyższość boksera z Anglii - poinformował nas trener Adam Spiecha.

Pobyt w Anglii, kolebce współczesnego boksu, miał również walory turystyczne. Remigiusz i trener Spiecha zwiedzali min.: Liverpool, Bolton i Manchester.  

Natomiast 13 kwietnia na ringu w Warszawie wystąpili Mateusz Wuzik i Remigiusz Skoczyński.

Pierwszy z nich, tegoroczny debiutant w walkach seniorów, miał okazję zmierzyć się z mistrzem Szwecji w wadze do 60 kg, Alim Yusefi. Umiejętności Wuzika nie wystarczyły jednak do pokonania naturalizowanego Skandynawa. Wynik walki brzmiał: 3-0 dla Yusefiego.

 Z kolei Skoczyński w pojedynku juniorów (75 kg) pokonał 3-0 Dominika Dąbrowskiego ze Skarżyska Kamiennej. Walki odbyły się w hali Gwardii Warszawa, w ramach XII edycji gali Landnowski Boxing Night.