Memoriał Łady i jubileusz Gardy

Oj, będzie się działo! Już w sobotę, 27 listopada, na jubileusz Gardy Gierałtowice i Memoriał Tadeusza Łady przyjadą pięściarskie sławy - Mistrz Olimpijski z Montrealu (1976) Jerzy Rybicki i wielokrotny zawodowy mistrz świata Dariusz Tiger Michalczewski. Znakomici sportowcy mają zamiar powinszować gierałtowickiemu klubowi dziesięciolecia jego działalności. Impreza odbędzie się w Gliwicach.

Uwaga! Jubileuszowa impreza odbędzie się nie w Gierałtowicach, a w Gliwicach – w hali sportowej przy ul. Kozielskiej 1. Wszystko to ze względu na ilość zaproszonych gości i przewidywane zainteresowanie tym wydarzeniem ze strony kibiców. – Obiekt w Gierałtowicach, zwłaszcza w czasie nadal obowiązujących restrykcji sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa, nie byłby w stanie zapewnić odpowiednich warunków – informują organizatorzy – Stąd imprezę przeniesiono do dużej gliwickiej hali. By wejść na obiekt należy mieć maseczkę. Na widowni będzie się mogło znajdować 125 kibiców i tylu zostanie wpuszczonych.

Start o godz. 14.00 (sobota, 27 listopada). W programie spotkania nie zabraknie walk na ringu. – Odbędą się one w ramach VII Memoriału Tadeusza Łady – informuje główny trener klubu, Adam Spiecha – planujemy 12 pojedynków.